Lista 25 portali ogłoszeniowych

Spis 25 portali ogłoszeniowych może być przydatny do pozyskania bezpośredniego ruchu z publikowanych ogłoszeń jak i dodatkowych odnośników brandowych (anchorem jest adres strony internetowej). Nawet jeśli nie liczymy na bezpośredni ruch z ogłoszeń jest to opcja o zerowym koszcie finansowym wymagająca jednie poświęcenia 4 godzin wolnego czasu. Zależy więc czy poświęcając czas na dodawanie samemu ogłoszeń jest tego warte, bo jeśli w tym czasie potrafimy zarobić więcej, warto kupić taką usługę u nas – Masowe Dodawanie Ogłoszeń

W przypadku dwóch testowanych stron internetowych koszt/czas publikacji zwrócił się już np. następnego dnia (w żadnym serwisie nie zastosowaliśmy dodatkowej promocji). Istotne jest to iż: W zdecydowanej większości serwisów ogłoszenie wzbudza zainteresowanie tylko w krótkim czasie od jego dodania  (widoczność na górze listy lub w najnowszych) i u osób, które trafiły na portal w tym samym celu co my – publikacja oferty.

W każdym naszym serwisie możemy wykupić opcję Ogłoszenia Promowanego, jest zatem cały czas widoczny na górze w sliderze. Oczywiście nie dla każdego biznesu jest to idealna opcja reklamy, biorąc jednak pod uwagę jej mały koszt emisji nie warto narzekać. Serwisy ogłoszeniowe warto wykorzystać przy promocji swoich usług, nawet jeśli w skali roku zbiorą kilkanaście lub kilkadziesiąt przejść na stronę lub wygenerują zapytania telefoniczne/mailowe można zaliczyć to tylko i wyłącznie na plus. Portale ogłoszeniowe mogą być również źródłem dodatkowych linków, patrząc na zróżnicowanie skryptów jest to dobry sposób na dywersyfikację profilu.

Jeśli nie mamy czasu na ich dodawanie można wykorzystać nasz sklep oferujący Pakiety linków SEO. Składamy zamówienie, podajemy odpowiednie dane niezbędne do realizacji i po ustalonym czasie otrzymujemy raport listujący wszystkie dodane ogłoszenia z odnośnikiem do naszej strony internetowej.

Wszystkie portale z poniższej listy umożliwiają zamieszczenie odnośnika podając adres strony w treści – zdecydowanie warto to właściwie wykorzystać. Linki zdobyte w ten sposób mają niemałe znaczenie jeśli zastosowane w ogłoszeniach treści są unikalne. Nie musimy przygotowywać 300 różnych opisów, warto skupić się na kilku właściwie przygotowanych ofertach które następnie poddamy synonimizacji (zamiana części słów na synonimy). Prezentowana poniżej lista serwisów ogłoszeniowych może być pomocna podczas prezentowania nowych produktów lub usług. Poniżej znajdują się portale ogłoszeniowe dostępne na terenie całej Polski. Zapraszamy do zobaczenia zestawienia.

LISTA 25 POLSKICH PORTALI OGŁOSZENIOWYCH

 1. Ogłoszenia Drobne Białystok
 2. Ogłoszenia Drobne Bydgoszcz
 3. Ogłoszenia Drobne Częstochowa
 4. Ogłoszenia Drobne Dąbrowa Górnicza
 5. Ogłoszenia Drobne Ełk
 6. Ogłoszenia Drobne Gdańsk
 7. Ogłoszenia Drobne Gdynia
 8. Ogłoszenia Drobne Grudziądz
 9. Ogłoszenia Drobne Katowice
 10. Ogłoszenia Drobne Kielce
 11. Ogłoszenia Drobne Kołobrzeg
 12. Ogłoszenia Drobne Konin
 13. Ogłoszenia Drobne Kraków
 14. Ogłoszenia Drobne Łódź
 15. Ogłoszenia Drobne Lublin
 16. Ogłoszenia Drobne Olsztyn
 17. Ogłoszenia Drobne Opole
 18. Ogłoszenia Drobne Poznań
 19. Ogłoszenia Drobne Rzeszów 
 20. Ogłoszenia Drobne Świnoujście
 21. Ogłoszenia Drobne Szczecin
 22. Ogłoszenia Drobne Warszawa
 23. Ogłoszenia Drobne Wrocław
 24. Ogłoszenia Drobne Zakopane
 25. Ogłoszenia Drobne Zielona Góra

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top